Каша – цариця на столі

Каша – цариця на столі 

В умовах невпинного росту цін та зниження якості продуктів харчування, кожна господиня шукає альтернативу для дорогої або неякісної  продукції. Таким вибором можуть стати крупи. Мною було проведено дослідження харчової, енергетичної цінності найпоширеніших зернових круп, їх доступності та рецептури приготування смачних та поживних страв із відносно недорогої сировини.     В ході якого я переконалася, що крупи мають високу харчову  та енергетичну цінність,  гречане борошно ефективне  при печії, гречана каша підвищує вміст еритроцитів у крові,  всі крупи містять крохмаль, що легко засвоюється. Через те їх рекомендують у харчуванні діабетиків. Але не потрібно забувати про те, що будь – які ліки можна приймати лише з дозволу лікаря.

Крупи –це продукти повсякденного і стійкого попиту, тому склад цих виробів неабияк впливає на біологічну цінність раціону людини. Передусім вона визначається вмістом необхідних організму основних харчових речовин, зокрема таких як білки, жири, вуглеводи, незамінні амінокислоти, мінеральні речовини.

Щоденно споживаючи крупи, ми збагачуємо свій організм не тільки білками, вуглеводами, вітамінами, а й регулярно отримуємо солі кальцію, фосфору, заліза, калію та інших макро – і мікроелементи. Крупи мають таке співвідношення між азотистими і білковими речовинами, що при потребі людина може підтримувати своє існування тільки ними.

Вивчивши попит на крупи, я виявила, не зважаючи на вартість, населення найбільше купує рисову і гречану крупу, найменше купують пшоно і горох. Найбільшу енергетичну цінність має гречана крупа, потім вівсяна, пшоняна, рисова, пшенична, ячмінна, кукрудзяна (має найменшу енергетичну цінність).

Як показало дослідження,  каші – це цінний харчовий продукт: він добре тамує голод, є джерелом вітамінів, мікро – і макроелементів, часто діють на організм оздоровлююче . Але не слід забувати про те, що їжа повинна бути збалансована і різноманітна.

Каша, безумовно, продукт корисний і необхідний для правильного функціонування організму. Не бійтеся експериментувати, пробуйте нові крупи, частіше включайте їх в свій раціон — і незабаром ви обов’язково помітити зміни на краще! Постарайтеся зробити так , щоб їжа приносила вам не тільки задоволення, але і користь.

0

Автор: Пустовой Ліна Анатоліївна, учениця 9 класу

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 29.11.2018 12:56
  • Перегляди: 162

Теги