Чистилище

Протягом останніх півроку у житті нашого селища відбулося чимало всіляких змін. Хто б міг подумати, що виборчий процес спроможний підняти таку хвилю нечисті, різноманітних балачок, необдуманих вчинків, що сколихнули доволі спокійні, начебто, і звичайні сільські будні. Чітко зрозумілим стає той факт, що громадська діяльність у Вільшані стає більш активною (по крайній мірі, на словах), а політика вимагає бути більш прозорою, аби запобігти всіляким наклепам і небилицям.

В черговий раз життя повчає не залишатися байдужим до того, що відбувається навколо нас, і показує, що життя згідно принципу «моя хата збоку» - це манна з небес для маніпулятора. Саме тому вкрай важливо кожному з нас сходити на повторні вибори, які відбудуться цієї неділі, і проголосувати за того, за кого підказує розум і серце. Голос кожного вільшанця є доленосним для Вільшани, і нарікати на те, що «все вирішується без нас» мають лише ті, хто нічого не робить. Це ж зрозуміло – якщо ви не займетеся політикою, то політика займеться вами. Суть політики полягає не лише в ораторському мистецтві біля трибуни, майстерному навішуванню лапші, чи обливанню ганебним брудом опонентів. Політика – це згода чесно платити податки, це дотримання чистоти навколо себе, це безпосередня участь і сприяння розвитку села у всіх його сферах, що проявляється в елементарному бажанні вкинути сміття в урну, а не поза нею, чи відвідуванні різноманітних зборів з подальшим втіленням ідей у життя. Крім нас ніхто не зробить наше життя кращим, тож не сидіть цієї неділі вдома, а підіть голосувати, приїдьте, якщо ви зараз не проживаєте, але приписані у Вільшані. Це важливо.

Так, дійсно, багато чого змінилося останнім часом, і цілком очевидно, що відбулося зміщення певних акцентів у вільшанському суспільстві. Однак, все, що не робиться – то на краще. Часто в конфліктних ситуаціях знімаються маски, і стає зрозумілим, хто є хто, пізнаються нові уроки, формуються висновки. Я вірю, чи, скоріш за все, сподіваюсь, що це позитивно вплине на майбутнє Вільшани, бо все, що зараз у ній відбувається, - це якесь соціальне чистилище…

+2

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 05.02.2016 20:35
  • Перегляди: 232

Теги