БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!
БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!
БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!
БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!
БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!
БІБЛІОТЕКА ЗАПРОШУЄ!

Шановні жителі Вільшани, а коли ви останній раз були в бібліотеці? Чи ви й досі думаєте, що там знаходяться лише запилені томи Достоєвського та «Капітал» Маркса? Тоді ви помиляєтесь! Дуже-дуже помиляєтесь! За рік існування бібліотеки в новому приміщенні (на першому поверсі Будинку культури) книжковий фонд став сучасним і цікавим. На полицях Вас чекають нові детективи та історичні романи, романтичні історії та ліричні мелодрами (зауважте – без перерв на рекламу і виключно у зручний для вас час), астрологія та нумерологія, книги про новітні досягнення науки та техніки… В бібліотеці Ви можете прочитати книги про події на Майдані і Помаранчеву революцію, Іловайськ та Крим. Поряд з класиками стоять книги сучасних українських авторів Марії Матіос, Ірен Роздобудько, Оксани Забужко, Любко Дереш, Кузьми Скрябіна.

Запрошую до бібліотеки і учнів школи. Саме у нас ви знайдете матеріали не лише про світ, нашу державу, а й краєзнавчі матеріали та книги для шкільної програми.

Дякуючи таким свідомим жителям селища як Карпенко Володимир, Коваль Валентина, Хоптяна Інна у бібліотеці з’явилась колекція фантастики та пригод, цілий стелаж глянцевих журналів «Добрые советы», «Viva», «Лиза», «Мой ребёнок» та ще цілий ряд цікавих та корисних книг. Щиро дякую Вам за розуміння і допомогу, шановні наші меценати і закликаю всіх, у кого книги збирають пил на горищі – дайте ще один шанс і книгам і читачам.

Я запрошую всіх до читання, адже французи кажуть так: «Щасливі люди читають книгу і п’ють каву»!

0

Автор: Бібліотекар Вільшанської бібліотеки для дорослих Оксана Христенко.

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 06.06.2017 15:53
  • Перегляди: 273

Теги