Свято Букварика та посвята в  читачі.
Свято Букварика та посвята в  читачі.
Свято Букварика та посвята в  читачі.

Непомітно пройшов перший рік навчання. Прочитана остання сторінка Букваря.  Вже читається легко і швидко.

Передостанній день навчального року для першокласників Вільшанської ЗОШ І – ІІ ст.. став днем прощання з першою, найкращою книгою у їхньому житті – Буквариком та посвята в коло СПРАВЖНІХ ЧИТАЧІВ Вільшанської бібліотеки для дітей.

Саме завдяки букварику першокласники вивчили літери, навчилися складати їх у слова, а слова у речення, а далі прочитані оповідання, вірші, казки. Тому вони миттєво справилися з нелегкими випробуваннями та зуміли відгадати загадки: за малюнком розпізнали казку; здогадались хто з казкових героїв, якої пісні співав; хто в казках з ким дружить, хто кому допомагає, правильно розставили підписи на вітальних телеграмах.

Багате й на подарунки було свято. Від Букварика першокласники отримали ЗАПОВІДІ ПОВОДЖЕННЯ З КНИГОЮ , директор школи вручив ДИПЛОМИ СПРАВЖНІХ ЧИТАЧІВ, а бібліотекар - МЕДАЛІ КНИГОЛЮБЧИКІВ.

Читацький колектив Вільшанської дитячої бібліотеки збільшився на 7 кмітливих і допитливих читачів.

Тож бажаю вам бути активними читачами нашої бібліотеки. І нехай книги стануть вашими друзями не тільки під час навчання , а й на все життя. Якщо ви багато читатимете – станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати – щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник – книга. 

Приходьте ! Є у нас книжки!

На всі, на будь-які смаки!

Приходьте,  любий перший клас,

Приходьте всі до нас, чекаємо вас!

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 25.05.2017 08:55
  • Перегляди: 414

Теги