«РІДНА МОВА – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ ».
«РІДНА МОВА – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ ».
«РІДНА МОВА – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ ».
«РІДНА МОВА – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ ».
«РІДНА МОВА – КРАЮ БАТЬКІВСЬКОГО ПІСНЯ ».

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови, встановлений ЮНЕСКО

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

В День рідної мови працівники селищних бібліотек разом з вихованцями ДНЗ «Ромашка» та учнями молодших класів допоміжної школи інтернат взяли участь загальнорайонному марафоні «Читаємо вірші Ганни Чубач»

Адже зустріч із творчістю чудової поетеси, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки письменників України Ганни Танасівни Чубач відкриває незвичайний скарб рідного слова.

Неповторною рідною мовою пише свої твори Ганна Танасівна . Книги поетеси допомагають дітям навчитися читати, краще вивчити українську мову, розповідають про Україну, її природу .Її дитячі книги вбирають у себе цілий світ…

Ім'я цієї вродливої, талановитої та енергійної жінки відоме дорослим і дітям всієї України. Вона поетеса від Бога, тому - надзвичайно популярна. Її дитяча творчість осяває всіх добром, зігріває теплим і щирим словом, сіє в душах упевненість та оптимізм, піднімає настрій дотепним доброзичливим жартом. Віршами Ганни Чубач щедро «засіяні» підручники сучасних шкіл України.

Яка чудова наша українська мова, а вірші Ганни Чубач – справжнє диво! І в в цьому переконапись всі учасники марафону. Вірші, які звучали на зустрічі допомагали малечі розвивати пам’ять, кмітливість, фантазію, допитливість та спостережливість, дарували добрий настрій і навчали любити Рідне Слово .

Усі ми повинні пам’ятати і дбати про те багатство, яке є у кожного із нас, його ми не завжди пам’ятаємо, не завжди цінуємо, але без нього не можемо жити. І багатство це – наша рідна мова.


 

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
 • Опублікував: Романенко Ярослав
 • Опубліковано 08.03.2017 16:45
 • Перегляди: 387

Теги