Перегляд книжкової виставки цікавих фактів

Відбувся перегляд книжкової виставки цікавих фактів "Свій край - кожній пташині рай". Птахи – окраса природи, невід'ємна її частина. У лісі, на луках, у полі, в парку, саду, біля житла – скрізь вони привертають нашу увагу. Ми спостерігаємо, як одні з них у пошуках їжі стрибають по землі, інші – обстежують гілки й стовбури дерев. Ми милуємося їх польотом, формою тіла, красою оперення, дивуємося з їхньої поведінки. Не можемо уявити собі лісу без співу птахів, нас зачаровує пісня солов'я, жайворонка, навіть тихеньке тенькання якоїсь непомітної серед рослинних хащів пташки радує нас, створює добрий настрій. А яку велику користь приносять невтомні крилаті захисники полів, лісів, лук, садів! Саме з метою поглибити знання читачів про пернатих друзів, повідомити цікавинки з житя птахів й було організовано в дитячій бібліотеці книжкову виставку цікавих фактів «Свій край кожній пташині рай». Де поряд з книгами розміщено корисні поради, як підгодовувати птахів узимку, змайструвати годівничку та цікаві факти про птахів.

Нам необхідно зберегти і примножити крилатих друзів, щоб майбутнє покоління бачило їх красу не тільки на картинках книжок, а й у природних умовах рідного краю. Птахи мають велике значення в природі і житті людини. Вони є нашими найкращими друзями, з ними людина стає кращою, внутрішньо красивішою, благороднішою, чистішою.

Тож приваблюйте птахів на свої поля, сади, городи, підгодовуйте взимку, влаштовуйте штучні гнізда і вони віддячать вам сторицею.

0

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 21.02.2017 13:29
  • Перегляди: 324

Теги