«Майдан у пам’яті, біль у серці».
«Майдан у пам’яті, біль у серці».
«Майдан у пам’яті, біль у серці».
«Майдан у пам’яті, біль у серці».
«Майдан у пам’яті, біль у серці».

Революція Гідності…

Євромайдан…

Побиття мирних студентів, розстріл Небесної Сотні … Саме ці події змінили історію України, саме вони сколихнули небачену хвилю народного патріотизму, достукалися до серця кожного українця, який по–справжньому любить свою державу, свій народ.

Сучасне покоління юних українців почало по-іншому сприймати слова «моя Україна», «моя держава», «Слава Україні! Героям Слава!»,
20 лютого згідно Указу Президента України ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. До цієї дати бібліотечні працівники селища разом з учнівською молоддю провели поетичну свічу «МАЙДАН У ПАМ’ЯТІ, БІЛЬ У СЕРЦІ". вшанувавши подвиг і самопожертву патріотів, які ціною свого життя запалили в наших серцях надію на кращу долю.
Під звуки «Пливе кача» хвилиною мовчання згадали тих кого назвали Небесною Сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули  за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами – Охоронцями  на небі.
Про події, що сталися в України протягом грудня - лютого розповіли бібліотекарі, учні читали поезію присвячену тим подіям. Українські Ангели загинули за правду, свободу  незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним . Герої не вмирають. Вони живуть повік у пам’яті народній.

Закликаємо згадати у ваших серцях усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас - живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.

Запаливши свічку Пам’яті!

Запаливши свічку Єдності!

Запаливши свічку Надії!

Запаливши свічку Миру

  кожен з учасників доторкнувся пам’яттю до цього священного вогню - частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті! Герої не вмирають… Просто йдуть … Але вони завше будуть в наших серцях.

Ми маємо піклуватися про тих, хто залишився без найдорожчих людей. Без своїх дітей та батьків, сестер та братів, чоловіків і дружин, рідних і друзів… І щоразу, при кожній нагоді, не залишати їх з горем наодинці. Це найменше, що ми можемо зробити для них.

Вічна пам’ять героям!

Запрошуємо всіх небайдужих завітати до наших бібліотек і переглянути книжкові виставки:

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ» - бібліотека для дітей

«НАЙВИЩИЙ ОБЕЛІСК ТО НАША ПАМ’ЯТЬ » - бібліотека для дорослих.

 

+2

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 08.03.2017 16:49
  • Перегляди: 395

Теги