Увага! Термінове повідомлення!

Шановні друзі! У мене є до вас дуже серйозне звернення. Наш вільшанський хлопець, Льоша Землянко, наразі входить в лави батальйону «Азов». Зараз він поки що знаходиться у Києві, наступного тижня їх групу відправлятимуть на Схід, де вони будуть проходити навчання, і чергувати на блокпостах. Як відомо, батальйон «Азов» знаходиться під частковим державним забезпеченням. Однак, левову частку допомоги на утримання батальйону надають саме волонтери, в основному це стосується провізії.

Шановні друзі, знайомі, небайдужі жителі Вільшани! Я пропоную зібрати продовольчу допомогу, і відвезти її хлопцям у Київ, поки вони не поїхали на Схід, щоб у них було що поїсти, було в наявності все необхідне (якщо воєнними облаштунками там забезпечити можуть, то теплі носки, білизна – зараз вкрай актуально, не кажучи вже про їжу).

Давайте підтримаємо батальйон «Азов», у лавах якого служить наш односельчанин! Нехай ці хлопці знають, що Вільшана небайдужа, і своїх у біді не залишає!

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ПИТАНЬ,пишіть мені, будь ласка, в приватні повідомлення, або на електронну пошту damaskn1@meta.ua. Приєднуйтесь, не залишайтесь осторонь, бо одна голова – добре, а більше – краще!

Подумайте, що якби не супротив нашої армії на Сході, може ці зомбовані люди були б уже й під Вільшаною. Вже давно настав час діяти! 

+1

Коментарі

05.11.2014 11:50
1. Шах Джаніта 0

Збір провізії і теплих речей проводитиметься з четверга по неділю, з 14.00 до 17.00 у фойє Будинку Культури.


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікувала: Шах Джаніта
  • Опубліковано 02.11.2014 20:45
  • Перегляди: 868
  • Коментарі: 1

Теги