Футбол повертається

Шановні болільники футболу смт. Вільшана. Ось і прийшла довгожданна весна. І ,схоже, вона зможе нас порадувати не лише теплим сонячним промінням та зміною довжини жіночих спідниць, а й новим футбольним сезоном. І те, про що ми мріяли та говорили увесь минулий рік, стає реальністю (про всяк випадок постукаю по столі щоб не наврочити). Команда «Колос» Вільшана знову буде грати в чемпіонаті Черкаської області по першій групі.Так, саме «Колос» - а не «Шевченків Край», і саме Вільшана – а не Городище. Цілий рік такий футбольний край, як наше селище, через амбіції деяких наших «правителів» вимушений був залишатися без улюбленої гри – і ,ось, нарешті сталося. Його Величність Футбол повертається до Вільшани.

Підготовка до цього сезону тривала ще із зими. Так, наші хлопці брали участь у чемпіонаті Корсунь-Шевченківського району з міні-футболу, в якому у впертій та запеклій боротьбі здобули перше місце, з чим від імені всіх вболівальників хотілося їх привітати. В рамках підготовки до офіційних баталій зіграно вже три контрольні зустрічі на великому полі. Всі ці матчі проходили на чудовому стадіоні у м. Корсунь-Шевченківський. Так, у першій грі з командою смт Іваньки було отримано перемогу з рахунком 9:1. У другій грі суперник був дещо серйозніший, а саме команда м. Шполи, якій наші хлопці програли з рахунком 3:1. Минулої неділі спаринг-партнером «Колоса» слугувала команда ФК «Канів», яка у минулому сезоні виступала у чемпіонаті області по першій групі. Це була нагода для наших хлопців в черговий раз перевірити свої сили. Пощастило побувати на цьому матчі і деяким вболівальникам. Ми розуміли що таке весняний футбол,коли команди лише починають «вкочуватися» в сезон, - а тому, на якусь видовищність не надто розраховували. Але, слід сказати, що обидві команди приємно нас здивували. Гра моментами справляла доволі приємне враження. А ,особливо, у виконанні наших хлопців. Зрозуміло що ,іноді, гравцям не вистачало «фізухи», декому заважала зайва вага, інколи відчувався брак техніки. Але, це все «реалії» футбольної весни і є ще час для їх виправлення. Потрібно відмітити що на полі у виконанні нашої команди був присутній певний малюнок гри, яка ,іноді, мала гострий комбінаційний характер. І головне що на полі була присутня думка. Але, найбільш приємним моментом було побачити склад команди. Схоже, цього сезону основу команди складатимуть місцеві хлопці та вихованці «Колоса», які змалечку грають за нашу команду. Звичайно, тренери ще продовжують награвати склад команди, а тому ще можливі корективи. Але ,все одно, приємно було знову побачити в складі нашої команди і місцевих хлопців :Безпояска О., Коваля А., Нечипоренка В., Різника Р., і вихованців «Колоса» : братів Болдирєвих, Решетняка А., Харченка С., який у цій грі забив красень-гол , немов у найкращі свої сезони за «Колос». Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь наших хлопців. Підготовка до сезону під керівництвом тренерського складу, який залишився таким, як і у попередні сезони, триває.

А можливим це повернення Великого футболу стало завдяки все ті ж людині, що і раніше, а ,вірніше, вже багато років опікується Вільшанським футболом, - Кравцю О.Г. Який ,не дивлячись на всі негаразди та перепони минулого сезону, «не зміг» спокійно всидіти на місці і знову вирішив що вболівальники Вільшани та навколишніх сіл не заслуговують на те , щоб залишатися без обласного футболу. За що, від імені всіх вболівальників хочеться йому подякувати та побажати здоров´я і наснаги ще багато років кожної весни приводити на наш селищний стадіон гру мільйонів.

У планах керівницва команди зіграти ще одну контольну гру. Ну а 9 квітня , якщо вірити офіційному календарю, на нашу Вільшанську землю великий футбол повернеться вже офіційно. Цього дня за розкладом повинен відбутися матч 1/16 Кубка Черкаської області з футболу. Суперником нашої команди буде команда «Шевченків Край» м. Звенигородка. Опонент більш ніж серйозний, другий призер минулорочного чемпіонату області з футболу по першій групі. І ця гра буде першим «лакмусовим папірцем» для «Колоса», в якій наші хлопці зможуть по-справжньому оцінити рівень своєї майстерності .

Регламент проведення чемпіонату області достеменно ще невідомий. Поки що планується участь двадцяти команд, які будуть за географічним принципом розподілені на дві підгрупи по 10 команд. Потім по три команди з кожної підгрупи виходять у фінальну частину, в якій між собою розігрують чемпіонство. Але , повторюю, це тільки попередні плани.

Але ,в будь-якому випадку, хлопці можуть розраховувати на підтримку вболівальників. Ми розуміємо що сьогодні формується практично нова команда «з старими обличчями», і відразу на одні лише перемоги та чемпіонство розраховувати важко. Але вболівальники не будуть проти і такого розвитку подій. І ,хоча, у нинішньому складі команди немає зірок колібру Силок та Грицаїв, головне - щоб хлопці грали з повною самовіддачею та характером, і перемоги до нашої команди обов´язково прийдуть. А справжнього вболівльника , як кажуть, не обдуриш .

І знову оживе наш футбольний стадіон. І кожного недільного дня Вільшанський селищний стадіон знову ставатиме центром футбольного світу , куди почнуть сходитися та з´їжджатися болільники з Вільшани та навколишніх сіл. Для того щоб подивитися гру, повболівати, зустрітися з друзями...

 

+2

Автор: Кривошея Олег

Коментарі

Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Інформація
  • Опублікував: Романенко Ярослав
  • Опубліковано 27.03.2017 21:15
  • Перегляди: 411

Теги